Willys pēc kara un civilie Jeep modeļi...

Pēc Otrā Pasaules karea beigām, Willys saprata, ka MB modelis varēt tik izmantots arī civilajām vajadzībām. Pirmais “civilais” JEEP modelis bija CJ-2A, zināms arī kā “Universal”. Iekļaujot visas militārās priekšrocības CJ-2A papildus ieguva aizmugures durvis, un rezerves ritenis tika novietots automašiīnas sānos, augstāku vējstiklu un jaudīgākas priekšējās gaismasi. Mazumtirdzniecības cena bija 1090 ASV dolāri. CJ-2A tika ražots no 1945 līdz 1949 gadam. 

Tam sekoja CJ-3A ar uzlabotu ventilācijas sistēmu, viengabala vējstiklu un jaunu logu tīrītāju sistēmu, kas nu jau tika novietota stikla lejas daļā. CJ-3A tika ražots no 1948 līdz 1953 gadam. Tam sekoja CJ-3B, ar augstāku motora pārsegu, kas nosedza jauno četru cilindru dzinēju Vētra(Hurricane)nu jau ar augšējo vārstu sadales mehānismu.

Ražojot CJ-3B, Willys piedāvāja arī DJ-3A jeb “Dispečeru” modeli ar pakaļējo piedziņu uz CJ-3A bāzes ar cieto jumtu, mīksto jumt un pus un pilna jumta modifikācijas. Kas bieži tika izmantotas tropu pludmalēs, kā īres automašīnas. 

 

CJ modeļa attīstība

 

No 1955 līdz 1983 gadam, populārākais modelis bija CJ5, ar dažādām modifikācijā: Jeep Camper, 462, Renegade; Super Jeep, Golden Eagle un Tuxedo Park. Kā arī pakaļas piedziņas DJ-5, kas tika ražots līdz pat 1974 gadam. CJ-5 sekoja CJ-6 ar garāku garenbāzi(20”), un pakaļas piedziņas modelis DJ-6.

Tuvojoties modernajiem Jeep, 1976 gadā tika atrādīts CJ-7, kas veiksmīg tika ražots turpmākos desmit gadus. Garenbāze tika samazināta par 10 collām, kas uzlaboja automašīnas vadamību, un ir populārs vēl mūsdienās. CJ-8 vai Scrambler atgriezās pie CJ-6 garenbēzes un tika piedāvāts gan ar mīksto gan ar cieto jumtu. 

 

Citi Willys modeļi

Mazāk pazīstamas bija Willys kravas automašīnas, Station Wagons un Jeepster modeļi. Willys savas pastāvēšanas laikā ražoja dažādus kravas automašīnu modeļus, ieskaitot 6-226 ar atvērto kravas kasti, vilcēju FC150 un 6-226 4x4 versiju.